Tel. (85) 242 4444   /   Ąžuolyno g. 9, 07196 Vilnius
Auksinės Šansono Žvaigždės Vilniuje!
Mielieji, džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad balandžio 22d. Vilniaus Pramogu Arenoje įvyks koncertas „ AUKSINIS ŠANSONAS ", kuriame dalyvaus jūsų pamėgti atlikėjai: Eduard Izmestjev (buv. Andrej Bandera) , Sergej Liubavin ir Rada Raj .. Artistai nudžiugins žiūrovus kaip seniai pamėgtomis dainomis, taip ir naujais muzikiniais kūriniais. Melodingi motyvai, širdingi tekstai ir jaudinantis vokalas nepaliks abejingo nei vieno žmogaus. Kviečiame Jūs praleisti nepamirštamą vakarą geroje kompanijoje. Tik Gyvas garsas.

Eduard Izmestjev - Charizmatiškas, jausmingas ir temperamentingas Eduard Izmestjev (ex Andrej Bandera) sugrįžta į Lietuvą

2004 metais kompanija „Soyuz Production" Eduardui Izmestjevui sugalvojo vardą, sukūrė įvaizdį ir kūrybinę koncepciją - taip gimė „Andrejus Bandera". Sudainavęs dainą „Ivuška", Andrejus Bandera akimirksniu tapo populiarus ir pradėjo savo solo karjerą. Jausmingas vokalas su čigoniškomis intonacijomis - atviro, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą žmogaus balsas, kurio kūryba tapo atsaku į daugybės žmonių norą išgirsti lyrišką ir nuoširdžią dainą. Kasmet, pradedant nuo 2007 metų, Eduardas Izmestjevas Andrejaus Banderos slapyvardžiu pelno visuotinį pripažinimą „Metų šansono" projektuose. 2009 metais jo daina „Skrisk, mano siela", atliekama kartu su jauna dainininke Rada Raj, laimėjo „Metų dainos" nominaciją. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje - Eduardui Izmestjevui projekto „Andrejus Bandera" kūrybiniai rėmai tapo per siauri. 2014 metų sausio 1 dieną baigėsi kompanijos „Soyuz Production" ir Eduardo Izmestjevo sutartis dėl projekto „Andrejus Bandera", tad Eduardas tęsia savo muzikinę karjerą savo vardu - EDUARD IZMESTJEV! Tai leis dainininkui, be jau populiarių dainų, gerokai praplėsti repertuarą. Eduardas Izmestjevas - romantikas, solidus vyras ir drąsus maištautojas. Jis atlieka savo dainas taip, kaip sugeba tik jis: dainos-atviravimai, dainos-prisipažinimai, dainos-atradimai.

Sergej Liubavin - dainų autorius ir atlikėjas, poetas, kompozitorius ir aktorius. Sergejaus Liubavino kūryba išsiskiria nepaprastu romantiškumu ir jausmingumu, kas yra reta šiuolaikinėje estradoje. Jo dainos paliečia kiekvieną žmogų, kuris sugeba mąstyti, jausti ir užjausti. Jautrus lyrikas priverčia plakti moterų širdis ir tikėti nesumeluotu nuoširdumu. Sergejaus Liubavino koncertuose žiūrovus žavi neįtikėtina artisto energetika, jo žavesys ir vyriškumas.

Rada Raj - Mergina iš tolimojo Magadano saulėtu vardu Rada šiandien pelnytai vadinama viena iš paslaptingiausių Rusijos estrados atlikėjų. 2007 metais Rada įsibrovė į radijo eterį ir pavergė klausytojų širdis liaudiškomis dainomis „Siela" /Душа/ („Tu siela mano šleiva..." /Ты душа моя, косолапая.../) ir „Putinas" /Калина/ („Šalia slėnio putino krūmas..." /При долине куст калины/). Ryškus įsimintinas balsas, romų, indų, rusų ir europietiško folkloro intonacijos pritraukė prie neįprastos išvaizdos bei vardo ir pavardės dainininkės įvairių muzikos žanrų vertintojus.

Rados Rai debiutinis diskas „Tu siela mano..." užėmė pirmaujančias pozicijas žurnalo „Billboard" tope ir buvo pripažintas perkamiausiu metų albumu. Kiekvienas kitas albumas: „Džiaugiuosi" /Радуюсь/ (2010), „Leidau į dangų..." /Отпускала в небо.../ (2012) ir „Meilės teritorija" /Территория любви/ (2014) tapo vis kitu dainininkės meno laipteliu, pritraukdamas naujus gerbėjus, ir surinko muzikinių apdovanojimų derliu - nuo penkių apdovanojimų „Metų šansonas", tame tarpe ir nominacijose „Metų atradimas" ir „Metų daina" (šį apdovanojimą gavo hitas „Tu skrisk, siela mano" /Ты лети, моя душа/, kurį šiandien dainuoja net Vakarų atlikėjai), iki apdovanojimo „Metų daina" už kompoziciją „Meilės teritorija" /Территория любви/ ir jos pasakišką vaizdo klipą.

Rada Rai - ypatingai šviesus ir pozityvus žmogus, jos koncertai žiūrovams - tai puiki nuotaika, noras mylėti ir džiaugtis kiekvieną naują dieną. Jos dainos, kai kurių vadinamos „estetišku šansonu ", o pačios Rados - „šiuolaikine rusiška daina", prasmingos ir suprantamos kiekvienam rusui, kuriame pasaulio kampelyje jis begyventų. Rados Rai dainose - tikri jausmai ir gyvenimo bei meilės istorijos. Rados koncertinė veikla labai aktyvi - ji koncertuoja ir Rusijos didžiausiose scenose, ir artimojo bei tolimojo užsienio šalyse, ir privačių vakarėlių aikštelėse. Atsiliepimai apie jos koncertus yra šlovingi: gerbėjai ir kritikai pažymi atlikėjos nuoširdumą ir šilumą, jos artistiškumą, repertuaro įvairovę, muzikantų profesionalumą ir milžinišką energetiką.

Organizatorius UAB "BetMar"
Bilietus platina Bilietai.lt   http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/shanson/auksines-sansono-zvaigzdes-zolotoj-shanson-izmestjev-liubavin-rada-raj-204964/

  • Bilietai
  • 1588

Partneriai:

  • Energija
  • Geležinis vilkas
  • NLRL
  • Hockey punks
  • Hockey
  • Sostinės ledo ritulio akademija
Kalendorius
Tel. (85) 242 4444
Faksas (85) 242 4400

Adresas: Ąžuolyno g. 9, 07196 Vilnius