Tel. (85) 242 4444   /   Ąžuolyno g. 9, 07196 Vilnius
Akcent & Boys. Disco Pollo Žvaigždės Vilniuje!
Kovo 31 d. „Pramogų arenoje" grupės „Akcent" ir „Boys" surengs bendrą ir didžiausią iki šiol koncertą Lietuvoje - „Disco Polo Žvaigždės 2017". Specialiai šiam koncertui paruošta programa yra skirta tik pasirodymams arenose, o Lietuvoje iki šiol nebuvo rodoma. Grupės „Akcent" ir „Boys" atsakingai ruošiasi šiam pasirodymui ir žada, jog koncertas prilygs didžiausiems „Disco Polo" festivaliams Lenkijoje.

„Akcent" ir „Boys" laikomos vienos sėkmingiausių disco polo grupių Lenkijoje ir visame pasaulyje. Abi šios grupės radijo stočių viršūnėse skaičiuoja jau ne vienerius metus, todėl gali pasigirti milijoninėmis video klipų peržiūromis. Tai tikriausiai vienintelės disco polo grupės šiuo metu išgyvenančios aukso amžių. Staigiai grįžęs disco polo populiarumas visame pasaulyje pavertė šias dvi grupes mega žvaigždėmis, kurios savo koncertus planuoja jau 2018 metams.

Grupė „Akcent" įkurta 1989 metais ir jau gyvuoja daugiau nei 25 metus. Grupę sudaro vokalistas Zenon Martyniuk ir klavišininkas Ryszard Warot. Paskutinį savo albumą „Przekomy los" išleido 2016 metais ir toliau tęsia sėkmingą karjerą rinkdami pilnas koncertų sales. Tai vienintelė grupė Lenkijoje be kurios neįsivaizduojamas nei vienas „Disco Polo" festivalis.

Grupė „Boys" įkurta 1991 metais yra puikiai pažįstama Lietuvos publikai. Ne kartą rengusi „anšlaginius" koncertus Lietuvoje šį kartą atvyksta pasiruošusi nustebinti net visko mačiusius. Grupės veidas ir lyderis Marcin Miller žada sudrebinti „Pramogų areną" su nauja programa, kurios metu skambės ne tik žinomiausi hitai, bet ir naujosios dainos.

Abi šios grupės yra laimėjusios daugybę apdovanojimų ir laikomos šokių muzikos grandais. Vienintelis jų bendras pasirodymas „Disco Polo Žvaigždės 2017" bus surengtas tik kovo 31 d., Vilniuje, „Pramogų arenoje". Nepraleisk vienintelės progos išvysti grupes „Akcent" ir „Boys" vienoje scenoje!

 

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/rokas-ir-pop/akcent--boys-disco-pollo-zvaigzdes-200239/ 

  • Bilietai
  • 1588

Partneriai:

  • Energija
  • Geležinis vilkas
  • NLRL
  • Hockey punks
  • Hockey
  • Sostinės ledo ritulio akademija
Kalendorius
Tel. (85) 242 4444
Faksas (85) 242 4400

Adresas: Ąžuolyno g. 9, 07196 Vilnius